Sylwester Ołdak

LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Pomoc dzieciom
Środa,   13 Lipca 2005

Expatria pomaga Przemkowi Bieszczad

Fot. Archiwum
Przemek Bieszczad ma 5 i pół roku. W wyniku nieszczęśliwego wypadku uległ poparzeniu żarem z kuchni węglowej. Na dziecku spłonęła górna część ubioru: sweterek i bluzeczka. Diagnoza lekarzy z Uniowersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie brzmi: Skrajnie ciężkie oparzenie III stopnia - około 70% powierzchni ciała.

Leczenie blizn będzie trwało nie krócej niż 3 lata. W tym czasie konieczne jest również zastosowanie kosztownych maści zmiękczających blizny, oraz ubrania uciskowe Codopress i opatrunki silikonowe. Ze względu na trudną sytuację rodzinną - Przemek ma jeszcze siedmioro rodzeństwa - Expatria przekazała pieniądze na wyżej wymienione medykamenty oraz opatrunki.

kp

Źródło:  "Expatria.pl"      
Strona do druku - Strona do druku
Najnowsze informacje z kategorii: "Pomoc dzieciom"
· Pomoc dla domu dziecka w Mariupolu
· Rehabilitacja Maksa
· Udana operacja Damianka
· Badania Daniela
· Wózek inwalidzki dla MaksimaNie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Szukaj komentarzy | Zarejestruj nicka | Zobacz wszystkie
Komentarzy: (1)
dd
'~anonim' o 2008-01-31 12:26:59 [ Zgłoś ]
ciekawe komu tak naprawde te pieniadze sluza.....Głównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 2,47