Sylwester Ołdak

LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Pomoc dzieciom
Czwartek,   21 Kwietnia 2005

Wózek inwalidzki dla Filipa Sekulskiego.

Fot. Archiwum
6 letni Filip Sekulski urodził się z niedowładem kończyn dolnych, przepukliną oponowo - rdzeniową i wodogłowiem oraz z rozszczepem kręgosłupa. Chłopiec do tej pory nie chodzi. Przeszedł już wiele operacji. Ostatnia odbyła się w Zakopanym we wrześniu 2004 roku.

W tym momencie chłopiec uczęszcza do klasy "0" w Bytowie, niestety ze względu na swój stan zdrowia ma utrudniony kontakt z rówieśnikami. Z powodu ciężkiej sytuacji materialnej rodzice nie są w stanie kupić chłopcu drogiego sprzętu, tym bardziej że na ich utrzymaniu pozostaje jeszcze 2 dzieci - rodzeństwo Filipa. Expatria postanowiła wesprzeć rodzinę chłopca i pomóc w zakupie wózka inwalidzkiego.

Źródło:  "Expatria.pl"      
Strona do druku - Strona do druku
Najnowsze informacje z kategorii: "Pomoc dzieciom"
· Pomoc dla domu dziecka w Mariupolu
· Rehabilitacja Maksa
· Udana operacja Damianka
· Badania Daniela
· Wózek inwalidzki dla MaksimaNie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Szukaj komentarzy | Zarejestruj nicka | Zobacz wszystkie
Komentarzy: (0)Głównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 2,49