Sylwester Ołdak

LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Czekają na leczenie
Czwartek,   22 Stycznia 2015

Leczenie Wiery

Maleńka, dwuletnia Wiera mieszka wraz z czwórką rodzeństwa w Zaporożu na Ukrainie. Dziewczynka cierpi od urodzenia na szereg chorób - wrodzona wada serca, ubytek przegrody międzykomorowej, dysplazje stawów biodrowych, wrodzoną immunopatię, a przez ostatnie miesiące powracające ropne zapalenie uszu.

Fot. Archiwum
W tym roku dziewczynka była w Polsce już drugi raz na badaniach diagnostycznych. Profesor Jarosław Czubak ze szpitala ortopedycznego im. J. Gruzy w Otwocku wykluczył konieczność operacji i zalecił kolejne badania Wiery za dwa lata.

Tymczasem w Międzynarodowym Centrum Słuchu i Mowy w Kajetanach lekarze zalecili przeprowadzenie operacji myringoplastyki. Niestety ze względu na ropne zapalenia uszu Wiery bylismy zmuszeni już dwukrotnie przekładać operację dziewczynki.

Całość zabiegu będzie kosztować około 4.000 złotych. W siedmioosobowej rodzinie Wiery pracuje jedynie tata (mama zajmuje się dziećmi) i środki którymi dysponują w żaden sposób nie wystarczają na pokrycie kosztów operacji.

Wiera będzie państwu wdzięczna za pomoc i wpłatę środków na swoją operację.

Źródło:  "Expatria.pl"      
Strona do druku - Strona do druku
Najnowsze informacje z kategorii: "Czekają na leczenie"
· Hospitalizacja Natalii
· Badania Jegora
· Rehabilitacja Nazara
· Wadim z Białorusi
· Polina czeka na operacjęNie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Szukaj komentarzy | Zarejestruj nicka | Zobacz wszystkie
Komentarzy: (0)Głównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 3,02