Sylwester Ołdak

LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Pomoc dzieciom
Wtorek,   13 Stycznia 2015

Udana operacja Damianka

Damianek ma teraz prawie 1.5 roku. Mieszka w Krysowicach na zachodniej Ukrainie. Chłopiec urodził się z obustronną zaćmą i widział jedynie w niewielkim stopniu.

Fot. Archiwum
Rodzice szukając pomocy dla dziecka zostali przyjęci do Kliniki Okulistycznej imienia Fiłatowa w Odessie. W ośrodku zaproponowano zabieg usunięcia obu gałek ocznych. Mama i tata Damiana postanowili szukać ratunku dla dziecka w Polsce.Damian szczęśliwie trafił do Kliniki Okulistycznej w Katowicach. Został skierowany do zabiegu usunięcia zaćmy i wszczepienia sztucznej soczewki wewnątrzgałkowej. 16 września odbyła się operacja prawego oczka, a 6 października lewego. Obie udane.

Fot. Archiwum

Źródło:  "Expatria.pl"      
Strona do druku - Strona do druku
Najnowsze informacje z kategorii: "Pomoc dzieciom"
· Pomoc dla domu dziecka w Mariupolu
· Rehabilitacja Maksa
· Badania Daniela
· Wózek inwalidzki dla Maksima
· Diagnostyka WieryNie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Szukaj komentarzy | Zarejestruj nicka | Zobacz wszystkie
Komentarzy: (0)Głównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 4