Sylwester Ołdak

LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Pomoc dzieciom
Piątek,   6 Września 2013

Rehabilitacja Alinki

Alina to trzy letnia dzielna dziewczynka, której historia zrobiła na nas wielkie wrażenie. Historię jej choroby oraz walkę mamy o ratunek dla dziecka opisaliśmy TUTAJ.

Fot. Jakub Szymczuk/GN
Alinka wraz z rodzicami wciąż przebywa w Warszawie. Jej mama uważa, że opieka medyczna, którą dziecko otrzymuje w Polsce jest gwarantem pozytywnego przebiegu procesu leczenia. Dziewczynka przechodzi regularne badania kontrolne, które jak na razie dają optymistyczne rezultaty. Równocześnie rodzice nieustannie rehabilitują małą. Liczą, że dziecku uda się w końcu zacząć normalnie chodzić.

Aktualnie Alina przebywa w szpitalu dziecięcym w Dziekanowie Leśnym gdzie przechodzi intensywny trzy tygodniowy turnus rehabilitacyjny. Po jego zakończeniu mama wraz z córką wrócą do wynajmowanego w Warszawie mieszkania i znowu zacznie się normalne życie: praca, rehabilitacja Aliny w domu, wizyty kontrolne w szpitalach, organizowanie funduszy na dalsze leczenie dziecka i załatwianie żmudnych formalności związanych z pobytem cudzoziemców w Warszawie.

W dalszym ciągu prosimy Państwa o wsparcie rodziców Aliny w leczeniu dziecka. Liczy się każda złotówka. Wszelkie informacje o przebiegu leczenia Aliny i szczegółach ewentualnego wsparcia można uzyskać pisząc do nas na adres: expatria@expatria.pl.

Źródło:  "Expatria.pl"      
Strona do druku - Strona do druku
Najnowsze informacje z kategorii: "Pomoc dzieciom"
· Pomoc dla domu dziecka w Mariupolu
· Rehabilitacja Maksa
· Udana operacja Damianka
· Badania Daniela
· Wózek inwalidzki dla MaksimaNie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Szukaj komentarzy | Zarejestruj nicka | Zobacz wszystkie
Komentarzy: (0)Głównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 2,4