Sylwester Ołdak

LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Czekają na leczenie
Środa,   19 Czerwca 2013

Implant dla Poliny

Polina ma 4 latka i urodziła się w Czerniowcach na Ukrainie, gdzie mieszka razem z rodzicami i bratem. Mama Poliny - Zofia - ma Kartę Polaka i jest członkinią Towarzystwa Polskiego w miejscowości Różyn.

Fot. Archiwum
Rodzice Poliny zgłosili się do nas w lutym bieżącego roku z prośbą o pomoc w leczeniu dziewczynki. Polina zaczęła chorować od 2 miesiąca życia - nie miała odruchu ssania i musiała być karmiona przez sondę. Później okazało się, że dziewczynka bardzo słabo reaguje na dźwięki.Poimo wykonania wielu badań na Ukrainie i w Rosji lekarze nie potrafili ustalić przyczyn choroby. .

Zaprosiliśmy rodziców do Polski, do Międzynarodowego Centrum Słuchu i Mowy "MEDINCUS" w Kajetanach pod Warszawą. Tu dziewczynka przeszła badania. Lekarze rozpoznali niedosłuch przewodzeniowy obustronny i zalecili wszczepienie implantu ucha środkowego.

Termin operacji wyznaczono na 1 lipca 2013 roku. .

Ponieważ koszty znacznie przewyższają możliwości fiannsowe rodziców prosimy o wsparcie operacji i zakupu implantu Poliny.


Źródło:  "Expatria.pl"      
Strona do druku - Strona do druku
Najnowsze informacje z kategorii: "Czekają na leczenie"
· Hospitalizacja Natalii
· Badania Jegora
· Rehabilitacja Nazara
· Leczenie Wiery
· Wadim z BiałorusiNie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Szukaj komentarzy | Zarejestruj nicka | Zobacz wszystkie
Komentarzy: (1)
implant dla Poliny
'~darek' o 2013-09-18 13:49:49 [ Zgłoś ]
Przeczytałem dopiero dzisiaj informację o implancie słuchowym dla dziecka z polskiej rodziny na Ukrainie. (dn. 18.09.2013r.)
Chcę pomóc ale nie wiem czy nie jest za późno...
Jestem z Warszawy.Głównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 3,41