Sylwester Ołdak

LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Pomoc dzieciom
Wtorek,   21 Maja 2013

Operacja Tymoteusza

Tymoteusz mieszka w niewielkim miasteczku południowego Podola. Ma prawie 5 miesięcy. Urodził się z tzw. atresia anus - wrodzoną wadą dystalnego odcinka przewodu pokarmowego.

Tymek z tatą
Fot. Archiwum
Ponieważ miejscowa klinika, w której chłopiec przyszedł na świat nie miała doświadczenia w operowaniu podobnych schorzeń rodzice zdecydowali się powierzyć swoje dziecko opiece lekarzy w Polsce.

W zeszłym tygodniu Tymek wraz z rodzicami przyjechał do Warszawy. Został przyjęty w poradni chirurgicznej i zbadany przez prof. Ewę Sawicką. Po badaniach pani doktor zdecydowała się operować chłopca.

Kilka dni później już po operacji Tymek został wypisany z Kliniki Chirurgii. Operacja się udała a rodzice za kilka miesięcy mają przyjechać do szpitala na kontrolę.


Źródło:  "Expatria.pl"      
Strona do druku - Strona do druku
Najnowsze informacje z kategorii: "Pomoc dzieciom"
· Pomoc dla domu dziecka w Mariupolu
· Rehabilitacja Maksa
· Udana operacja Damianka
· Badania Daniela
· Wózek inwalidzki dla MaksimaNie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Szukaj komentarzy | Zarejestruj nicka | Zobacz wszystkie
Komentarzy: (0)Głównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 2,38