Sylwester Ołdak

LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Czekają na leczenie
Poniedziałek,   11 Marca 2013

Agnieszka w szpitalu ortopedycznym w Otwocku

Agnieszka ma 4.5 roku i mieszka w Nesterowcach - dużej wsi na ukraińskim Podolu, w południowej części województwa chmielnickiego. W zeszłym roku dziewczynka złamała nogę. Po wykonaniu RTG okazało się, że w okolicy stawu skokowego rośnie jej duży guz.

Fot. Archiwum
Badania histopatologiczne wykluczyły na szczęście nowotworowy charakter guza. Niemniej jednak po usunięciu go Agnieszka musi przejść poważną operację ortopedyczną polegającą na rekonstrukcji kości. W tym celu dziewczynka wraz z rodzicami przyjechała w zeszłym tygodniu do Warszawy na badania.

Profesor Jarosław Czubak z otwockiego szpitala ortopedycznego po zbadaniu dziecka i zrobienia RTG zdecydował, że Agnieszka powinna przyjechać na operację w czerwcu tego roku.

Wraz z rodzicami zbieramy fundusze na leczenie dziecka, koszt operacji wraz z hospitalizacją wyniesie kilkanaście tysięcy złotych. Dla rodziców liczy się każda złotówka - oprócz Agnieszki mają jeszcze dwanaścioro dzieci. Jeżeli zdecydują się państwo pomóc Agnieszce prosimy w tytule przelewu wpisać "Operacja Agnieszki".

Źródło:  "Expatria.pl"      
Strona do druku - Strona do druku
Najnowsze informacje z kategorii: "Czekają na leczenie"
· Hospitalizacja Natalii
· Badania Jegora
· Rehabilitacja Nazara
· Leczenie Wiery
· Wadim z BiałorusiNie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Szukaj komentarzy | Zarejestruj nicka | Zobacz wszystkie
Komentarzy: (0)Głównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 2,24