Sylwester Ołdak

LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Czekają na leczenie
Poniedziałek,   10 Grudnia 2012

Denis na oddziale Onkologicznym

Denis to 2.5 letni chłopczyk z Łucka na Wołyniu w zachodniej Ukrainie. Chłopiec od ponad miesiąca leży na Oddziale Onkologicznym szpitala Centrum Zdrowia Dziecka w Miedzeszynie gdzie przechodzi intensywną chemioterapię.

Fot. Archiwum
Chłopcu zdiagnozowano guz nowotworowy umiejscowiony w przestrzeni nosowej, nosogardzieli i zatoce sitowej - najmniejszej z zatok przynosowych człowieka. Zaczęło się niewinnie. Od wakacji chłopiec miał nieustanny katar. we wrześniu kiedy katar wciąż nie przechodził a pojawiły się dodatkowo silne bóle głowy rodzice chłopca udali się do szpitala. Tomografia głowy oraz badania histopatologiczne nie pozostawiły wątpliwości co do natury schorzenia. Lekarze w Łucku polecili rodzicom zgłosić się prędko po pomoc do Oddziału Onkologii w Centrum Zdrowia Dziecka.

Chłopiec jest w szpitalu od ponad miesiąca i przeszedł już dwie tury chemioterapii. Jego stan się poprawił ale czekają go kolejne chemioterapie.

Expatria partycypuje w kosztach leczenia Denisa. Ponieważ jednak koszty kolejnych chemii będą bardzo duże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w finansowaniu kuracji chłopczyka. Tu naprawdę liczy się każda złotówka.

Źródło:  "Expatria.pl"      
Strona do druku - Strona do druku
Najnowsze informacje z kategorii: "Czekają na leczenie"
· Hospitalizacja Natalii
· Badania Jegora
· Rehabilitacja Nazara
· Leczenie Wiery
· Wadim z BiałorusiNie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Szukaj komentarzy | Zarejestruj nicka | Zobacz wszystkie
Komentarzy: (0)Głównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 4,57