Sylwester Ołdak

LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Czekają na leczenie
Wtorek,   9 Października 2012

Julian potrzebuje rehabilitacji

Juleczek ma 3 latka i mieszka w niewielkiej wsi w województwie lwowskim, na Ukrainie. W wyniku infekcji powstałej w trakcie ciąży chłopiec urodził się jako wcześniaczek. Otrzymał 5 pkt w skali Abgar i w trybie pilnym trafił na oddział reanimacji.

Fot. Archiwum
Ostatecznie opiekujący się chłopcem lekarze stwierdzili dziecięce porażenie mózgowe z trwałym uszkodzeniem funkcji motorycznych. Chłopiec nie stoi samodzielnie, nie potrafi chodzić ani mówić.

Julkowi potrzebna jest długotrwała i regularna rehabilitacja, na którą rodziców nie stać. Dlatego jeżeli chcecie państwo pomóc chłopcu i jego rodzicom prosimy o wpłaty na nasze konto z dopiskiem: "na rehabilitację Julka". Każda przekazana w ten sposób złotówka zostanie spożytkowana na rehabilitację chłopca.

Źródło:  "Expatria.pl"      
Strona do druku - Strona do druku
Najnowsze informacje z kategorii: "Czekają na leczenie"
· Hospitalizacja Natalii
· Badania Jegora
· Rehabilitacja Nazara
· Leczenie Wiery
· Wadim z BiałorusiNie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Szukaj komentarzy | Zarejestruj nicka | Zobacz wszystkie
Komentarzy: (0)Głównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 2,33