Sylwester Ołdak

LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Czekają na leczenie
Poniedziałek,   24 Września 2012

Diana w centrum mowy i słuchu w Kajetanach

Diana ma 12 lat, urodziła się w Nesterowcach, na ukraińskim Podolu. Od urodzenia dziewczynka jest głucha na jedno uszko. Drugie funkcjonuje w ograniczonym zakresie i to wyłącznie dzięki aparatowi, który nosi Diana.

Diana z mamą
Fot. Archiwum
Od kilku lat słuch dziewczynki jeszcze się pogorszył. Diana chodzi do normalnej szkoły ale ma coraz gorsze wyniki w nauce. Nie dosłyszy lekcji i musi się wciąż dopytywać co powiedział nauczyciel. bardzo ją to frustruje, bo lubi się uczyć i na co dzień jest bardzo pogodną i otwartą osobą.

Dziewczynkę wraz z mamą zaprosiliśmy do Warszawy. W zeszłym tygodniu przeszła badania w centrum mowy i słuchu "Medincus" w Kajetanach. Wyniki badań skonsultował prof. Skarżyński. Okazuje się, że słuch dziewczynki można uratować. Trzeba wszczepić implant ślimakowy. Dzięki urządzeniu dziewczynka odzyska słuch w uchu, które jest obecnie zupełnie niesprawne. Niestety koszt implantu to ponad 25.000 euro.

Expatria zbiera pieniądze dla Diany. Liczy się każda złotówka, jeżeli zdecydujecie się Państwo wesprzeć dziewczynkę, prosimy o dopisek w tytule przelewu: "Dla Diany".

Źródło:  "Expatria.pl"      
Strona do druku - Strona do druku
Najnowsze informacje z kategorii: "Pomoc dzieciom"
· Pomoc dla domu dziecka w Mariupolu
· Rehabilitacja Maksa
· Udana operacja Damianka
· Badania Daniela
· Wózek inwalidzki dla MaksimaNie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Szukaj komentarzy | Zarejestruj nicka | Zobacz wszystkie
Komentarzy: (0)Głównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 2,29