Sylwester Ołdak

LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Pomoc dzieciom
Wtorek,   6 Grudnia 2011

Rehabilitacja Bohdana

Bohdan ma prawie pięć lat i mieszka w niewielkim miasteczku Gródek na Ukrainie - w obwodzie chmielnickim. Chłopiec urodził się z dziecięcym porażeniem mózgowym.

Bohdan z mamą.
Fot. archiwum
Dzieci z porażeniem mózgowym powinny być rehabilitowane przynajmniej kilka razy do roku. Niestety na Ukrainie de facto nie ma bezpłatnej opieki zdrowotnej a koszt rehabilitacji wielokrotnie przewyższa zdolności finansowe przeciętnej ukraińskiej rodziny.

Bohdan przyjechał wczoraj wraz z mamą do Warszawy. Oboje zostali umieszczeni na oddziale rehabilitacji szpitala w Dziekanowie Leśnym, gdzie chłopiec będzie przechodził zabiegi rehabilitacyjne przez następne trzy tygodnie.

Źródło:  "Expatria.pl"      
Strona do druku - Strona do druku
Najnowsze informacje z kategorii: "Pomoc dzieciom"
· Pomoc dla domu dziecka w Mariupolu
· Rehabilitacja Maksa
· Udana operacja Damianka
· Badania Daniela
· Wózek inwalidzki dla MaksimaNie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Szukaj komentarzy | Zarejestruj nicka | Zobacz wszystkie
Komentarzy: (0)Głównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 5,37