Sylwester Ołdak

LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Pomoc dzieciom
Wtorek,   22 Listopada 2011

Badania Andrzejka w Instytucie Matki i Dziecka

Andrzejek ma obecnie 3 latka i 9 miesięcy i mieszka z rodzicami w Doniecku - mieście we wschodniej części Ukrainy. Dzisiaj rano chłopiec wraz z mamą przyjechał do Warszawy i po załatwieniu wszelkich formalności znalazł się na oddziale neurologicznym Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.

Fot. Archiwum
Nie wiadomo co chłopcu dolega, fizycznie jest całkowicie sprawny, natomiast rodzice martwią się, że nie potrafi mówić. Diagnozy części ukraińskich lekarzy którzy badali chłopca wskazują na autyzm, inni z kolei nie potwierdzają tej diagnozy.

Aby to wyjaśnić chłopiec przyjechał do Warszawy. Lekarze z oddziału neurologicznego będą starali się sprawdzić czy chłopiec na coś choruje a jeśli tak to co konkretnie mu dolega. Andrzejek przejdzie badania EEG, rezonans magnetyczny i inne niezbędne badania.


Źródło:  "Expatria.pl"      
Strona do druku - Strona do druku
Najnowsze informacje z kategorii: "Pomoc dzieciom"
· Pomoc dla domu dziecka w Mariupolu
· Rehabilitacja Maksa
· Udana operacja Damianka
· Badania Daniela
· Wózek inwalidzki dla MaksimaNie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Szukaj komentarzy | Zarejestruj nicka | Zobacz wszystkie
Komentarzy: (0)Głównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 5,53