Sylwester Ołdak

LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Pomoc dzieciom
Czwartek,   10 Listopada 2011

Finansujemy leczenie Wiktorii

Wiktoria ma 16 lat i mieszka w Krzemieńcu na Ukrainie. Ma duże problemy ze wzrokiem - astygmatyzm obu oczu i amblioplię. Jej mama zgłosiła się do nas na początku 2011 roku z prośbą o pokrycie kosztów specjalistycznego leczenia córki.

Fot. Archiwum
Jednorazowy koszt leczenia Wiktorii w klinice okulistycznej w Kijowie to około 1500 złotych. Przy średnich zarobkach na ukraińskiej prowincji wynoszących około 150 dolarów koszty leczenia dziecka przewyższają możliwości finansowe rodziców. Tym bardziej, że Wiktoria ma jeszcze dwójkę rodzeństwa.

Na prośbę rodziców sfinansowaliśmy specjalistyczne leczenie Wiktorii. Niestety to nie koniec kuracji. Wiktorię czeka jeszcze kilka kolejnych wyjazdów do Kijowa.

Źródło:  "Expatria.pl"      
Strona do druku - Strona do druku
Najnowsze informacje z kategorii: "Pomoc dzieciom"
· Pomoc dla domu dziecka w Mariupolu
· Rehabilitacja Maksa
· Udana operacja Damianka
· Badania Daniela
· Wózek inwalidzki dla MaksimaNie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Szukaj komentarzy | Zarejestruj nicka | Zobacz wszystkie
Komentarzy: (0)Głównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 14,01