Sylwester Ołdak

LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Pomoc dzieciom
Środa,   27 Kwietnia 2011

Marianek na oddziale pneumonologii

Marianek ma 10 lat i mieszka w niewielkiej wiosce Buczały niedaleko Gródka w województwie lwowskim na Ukrainie. Chłopiec dobrze się uczy ale ma problemy ze zdrowiem, lekarze na Ukrainie podejrzewają astmę.

Fot. Archiwum
26 kwietnia 2011 Marianek przyjechał razem z tatą do Warszawy. W Buczałach zostali dwaj bracia Mariana i mama. Chłopca umieściliśmy w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym położonym przy ulicy Działdowskiej 1 w Warszawie.

Do najbliższego piątku chłopiec pod okiem pani doktor Agnieszki Krauze z oddziału pneumonologii przejdzie wszystkie niezbędne badania. Następnie lekarze postawią chłopcu diagnozę i zaproponują właściwe leczenie, które tak jak i badania oraz dotychczasową hospitalizację sfinansuje Stowarzyszenie Expatria.

Źródło:  "Expatria.pl"      
Strona do druku - Strona do druku
Najnowsze informacje z kategorii: "Pomoc dzieciom"
· Pomoc dla domu dziecka w Mariupolu
· Rehabilitacja Maksa
· Udana operacja Damianka
· Badania Daniela
· Wózek inwalidzki dla MaksimaNie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Szukaj komentarzy | Zarejestruj nicka | Zobacz wszystkie
Komentarzy: (0)Głównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 12,09