Sylwester Ołdak

LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Nasi filantropi
Środa,   26 Stycznia 2011

NetSprint.pl

NetSprint.pl Sp. z o.o. dostarcza złożone rozwiązania w obszarze wyszukiwania oraz reklamy kontekstowej dla każdego segmentu klientów biznesowych.

Fot. NetSprint.pl
Kluczowe obszary działalności firmy to wyszukiwarka polskiego internetu, reklama kontekstowa w wyszukiwarce oraz sieci partnerskiej, rozwiązania wyszukiwawcze na potrzeby serwisów, korporacji i sklepów internetowych, rozwiązania adserwerowe, a także monitoring komunikacji w internecie. Rozwiązania firmy oparte są o zdobywane od 2000 roku doświadczenia w zakresie rozwoju technologii wyszukiwawcze. NetSprint.pl działa na rynku polskim, w Skandynawii, a także w krajach bałtyckich. Strategicznym inwestorem firmy jest Mecom Europe – drugi największy wydawca prasy codziennej w Europie.

NetSprint.pl od 2009 roku pomaga Stowarzyszeniu Expatria w budowaniu i wzmacnianiu relacji z użytkownikami internetu. Dzięki pomocy firmy NetSprint.pl tysiące internautów mogą odnaleźć nasze Stowarzyszenie, dowiedzieć się o charakterze naszej działalności i pomóc nam w leczeniu dzieci z państw byłego ZSRR. W imieniu wszystkich dzieci, którym pomogliśmy serdecznie dziękujemy za świadczoną pomoc!

Źródło:  "Expatria.pl"      
Strona do druku - Strona do druku
Najnowsze informacje z kategorii: "Nasi filantropi"
· Kampania 1 procent - 2009
· Elektrownie Szczytowo Pompowe S.A.
· Firma Uprawa Pieczarek Tenderenda
· Firma Granna
· Firma WawelNie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Szukaj komentarzy | Zarejestruj nicka | Zobacz wszystkie
Komentarzy: (0)Głównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 2,23