Sylwester Ołdak

LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Pomoc dzieciom
Poniedziałek,   13 Grudnia 2010

Irena w szpitalu na Działdowskiej

Irena to dziesięcioletnia dziewczynka z Białorusi, chorująca na kłębuszkowe zapalenie nerek. Od 2007 roku, od czasu zdiagnozowania choroby Irenka przyjmowała bardzo duże dawki silnego leku - encortonu, przez co jej system immunologiczny został poważnie osłabiony. Przez ten czas dziewczynka praktycznie nie wychodziła z domu, lekarze zalecili jej bowiem unikanie ludzkich skupisk, aby zapobiec infekcji.

Fot. Archiwum
Irena była w listopadzie przyjęta na Oddział Nefrologii szpitala na Litewskiej gdzie po gruntownym badaniu lekarze zaproponowali leczenie mniejszymi dawkami leku.

Teraz dziewczynka została przyjęta na Oddział Pulmonologii szpitala na Działdowskiej gdzie przejdzie badania, które pozwolą ustalić jakie produkty i jakie związki chemiczne wywołują u niej obrzęki i wysypki.

Źródło:  "Expatria.pl"      
Strona do druku - Strona do druku
Najnowsze informacje z kategorii: "Pomoc dzieciom"
· Pomoc dla domu dziecka w Mariupolu
· Rehabilitacja Maksa
· Udana operacja Damianka
· Badania Daniela
· Wózek inwalidzki dla MaksimaNie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Szukaj komentarzy | Zarejestruj nicka | Zobacz wszystkie
Komentarzy: (0)Głównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 7,56