Sylwester Ołdak

LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Pomoc dzieciom
Wtorek,   2 Listopada 2010

Leczenie Irenki

Irena to dziewięcioletnia dziewczynka z Grodna na Białorusi, której białoruscy lekarze zdiagnozowali kłębuszkowe zapalenie nerek i zespół Cushinga. Irenka przyjechała dzisiaj do Warszawy gdzie została przyjęta na Oddziale Nefrologii szpitala dziecięcego położonego przy ulicy Litewskiej.

Fot. Archiwum
Dziewczynka zaczęła chorować w 2007 roku. Wszystko zaczęło się od obrzęków twarzy i złego samopoczucia. Od tamtego czasu Irenka przyjmuje silne lekarstwa, które spowodowały, że jej system immunologiczny jest bardzo osłabiony. Dziewczynka od dwóch lat nie chodzi do szkoły, musi bowiem unikać ludzkich skupisk ponieważ jest bardzo podatna na różne infekcje.

Tu w Warszawie Irena przejdzie kompleksowe badania, na podstawie których warszawscy nefrolodzy potwierdzą bądź wykluczą diagnozę postawioną na Białorusi, a następnie zaproponują odpowiadające jej leczenie.

Źródło:  "Expatria.pl"      
Strona do druku - Strona do druku
Najnowsze informacje z kategorii: "Pomoc dzieciom"
· Pomoc dla domu dziecka w Mariupolu
· Rehabilitacja Maksa
· Udana operacja Damianka
· Badania Daniela
· Wózek inwalidzki dla Maksima



Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Szukaj komentarzy | Zarejestruj nicka | Zobacz wszystkie
Komentarzy: (0)



Głównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 2,4