Sylwester Ołdak

LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Pomoc dzieciom
Czwartek,   30 Września 2010

Badania diagnostyczne Artura

Artur to 17-latek mieszkający na co dzień we Lwowie na Ukrainie. Chłopiec uczęszcza do polskiej szkoły we Lwowie. We wrześniu rozpoczął 10 rok nauki. Za dwa lata, jeżeli pozytywnie przejdzie egzaminy a zdrowie będzie dopisywało Artur rozpocznie studia na Uniwersytecie Warszawskim.

Fot. Archiwum
Kilka lat temu lwowscy lekarze zdiagnozowali u niego hiperinsulinizm i nadciśnienie tętnicze. W związku z chorobą zapisano mu bardzo silne lekarstwa, na które organizm chłopca negatywnie reaguje. Dzisiaj, to jest 30 września, Artur został przyjęty na oddział Nefrologii i Pediatrii warszawskiego szpitala dziecięcego położonego przy ulicy Litewskiej.

Chłopiec będzie diagnozowany przez tydzień. Przejdzie gruntowne badania, które potwierdzą bądź wykluczą diagnozę ukraińskich lekarzy co w efekcie pozwoli na przepisanie chłopcu właściwego leczenia.

Źródło:  "Expatria.pl"      
Strona do druku - Strona do druku
Najnowsze informacje z kategorii: "Pomoc dzieciom"
· Pomoc dla domu dziecka w Mariupolu
· Rehabilitacja Maksa
· Udana operacja Damianka
· Badania Daniela
· Wózek inwalidzki dla MaksimaNie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Szukaj komentarzy | Zarejestruj nicka | Zobacz wszystkie
Komentarzy: (0)Głównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 4,71