Sylwester Ołdak

LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Czekają na leczenie
Piątek,   30 Lipca 2010

Agnieszka Mokrzycka czeka na operację

Agnieszka to niespełna dwuletnia dziewczynka mieszkająca na stałe we Lwowie. Od urodzenia maleństwo choruje na nowotwór oczu. Dziecko było diagnozowane w kilku ośrodkach zajmujących się schorzeniami narządu wzroku na Ukrainie, między innymi w znanym szpitalu w Odessie. Niestety ukraińscy lekarze nie są w stanie wykonać tak skomplikowanej operacji.

Agnieszka
Fot. Archiwum
Dopiero niemiecka klinika w Essen podjęłaby się wykonania zabiegu. Jednakże jego koszt znacznie przewyższa możliwości finansowe rodziców dziewczynki. Expatria zdecydowała się wspomóc finansowo operacje Agnieszki ale koszty zabiegu i hospitalizacji są tak wysokie, że rodzice wciąż potrzebują wsparcia finansowego.

Liczy się każda złotówka! Jeżeli jesteście państwo zdecydowani pomóc Agnieszce prosimy o przelew na nasze konto z dopiskiem Agnieszka Mokrzycka. Każda złotówka którą państwo nam przekażą zostanie spożytkowana na leczenie dziecka.

Operacja to dosłownie jedyna szansa na uratowanie wzroku dziecka! Pomóżmy Agnieszce!

Źródło:  "Expatria.pl"      
Strona do druku - Strona do druku
Najnowsze informacje z kategorii: "Czekają na leczenie"
· Hospitalizacja Natalii
· Badania Jegora
· Rehabilitacja Nazara
· Leczenie Wiery
· Wadim z BiałorusiNie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Szukaj komentarzy | Zarejestruj nicka | Zobacz wszystkie
Komentarzy: (3)
Żal:(
'~Justyna' o 2010-09-09 19:15:51 [ Zgłoś ]
Chciałabym pomagać takim dzieciom :( kocham Dzieci ze względu na to czy są chore czy nie ... każde trzeba kochać :) mam 17 lat.. chciałabym pomóc ale nie wiem jak :( chciałabym być razem z tymi dziećmi
Żal mi tej dziewczynki ;(
'~Nikola' o 2010-10-15 20:38:56 [ Zgłoś ]
Dużo zdrówka Agunia i wracaj do zdrowia SłoneCzko ;**;)
pozdrawiam ;]
mała Agnieszka
'~darek' o 2013-09-18 14:14:20 [ Zgłoś ]
Śliczne dziecko. na razie przekazuję 100zł i zobaczę co się da jeszcze zrobić...Musi się udać!Głównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 3,2