Sylwester Ołdak

LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Pomoc dzieciom
Poniedziałek,   4 Stycznia 2010

Expatria na koncercie VOO VOO i Haydamaków

28 stycznia w warszawskim klubie "Palladium" odbędzie się koncert promujący wspólny album zespołów VOO VOO i HAYDAMAKY. EXPATRIA również weźmie w nim udział! Serdecznie zapraszamy!

W materiałach towarzyszących wydanej w czerwcu 2009 roku płycie podkreślano, że wspólny album oparto na repertuarze ukraińskim czerpiącym w naturalny sposób z korzeni, skal i rytmów bałkańskich, ale również z bardzo pojemnej stylistyki rocka. Współpraca Voo Voo z Haydamakami zaowocowała muzyką będącą niesamowicie energetyczną mieszanką obu tych gatunków.

Oprócz sporej dawki znakomitej muzyki koncert będzie miał również swój pozaartystyczny wymiar. Voo Voo i Haydamaky znani byli do tej pory jako doskonali instrumentaliści, twórcy świetnych płyt i porywających koncertów. Nie wszyscy jednak wiedzą, że tych kapitalnych muzyków łączy jeszcze jedno - wrażliwość na ludzką niedolę i ciężki los dzieci mieszkających w sierocińcach. Dlatego też w trakcie koncertu dzięki uprzejmości muzyków Stowarzyszenie Expatria będzie zbierać pieniądze dla siedmiorga podopiecznych niewielkiego, rodzinnego domu dziecka w Bogdanowie na Białorusi.

Fot. Archiwum
Będziemy rozdawać ulotki, opowiadać o naszej działalności oraz sprzedawać cegiełki a pieniądze uzyskane z ich sprzedaży zostaną w całości wykorzystane na zakup środków czystości i artykułów higienicznych, które przekażemy rodzinnemu domowi dziecka w Bogdanowie, w trakcie wyprawy na Białoruś na wiosnę tego roku.

Z pośród tych, którzy zdecydują się na zakup cegiełek wylosujemy szczęśliwców, którym wręczymy atrakcyjne prezenty - płyty z podpisami muzyków oraz koszulki.

Serdecznie zapraszamy! Do zobaczenia 28 stycznia w Palladium!


Źródło:  "Expatria.pl"      
Strona do druku - Strona do druku
Najnowsze informacje z kategorii: "Pomoc dzieciom"
· Pomoc dla domu dziecka w Mariupolu
· Rehabilitacja Maksa
· Udana operacja Damianka
· Badania Daniela
· Wózek inwalidzki dla MaksimaNie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Szukaj komentarzy | Zarejestruj nicka | Zobacz wszystkie
Komentarzy: (1)
dziecko
'~Anonim' o 2010-01-21 20:36:15 [ Zgłoś ]
lubie bobasyGłównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 2,27