Sylwester Ołdak

LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Nasi filantropi
Piątek,   11 Września 2009

Kampania 1 procent - 2009

W trakcie kampanii poświęconej 1 procentowi w 2009 roku Expatria zebrała ponad 90.000 złotych. To wielokrotnie więcej niż udało nam się zebrać w latach poprzednich. Gdyby nie firmy, które zdecydowały się nas wesprzeć nigdy nie udałoby się nam uzyskać tej sumy.

Fot. Archiwum
Gdyby nie pomoc naszych przyjaciół i partnerów nie udałoby się pomóc wielu dzieciom, które chorują i którym rodzice nie są w stanie sfinansować leczenia. Napisałem sfinansować ponieważ w państwach byłego ZSRR pomimo tzw. bezpłatnej służby zdrowia to wciąż pieniądze decydują o tym kto będzie leczony a kto nie.

Dzięki zebranej sumie w warszawskich szpitalach znajdą się nie tylko dzieci na które zbieraliśmy pieniądze podczas kampanii ale też te, które zgłosiły się do nas ostatnio, a których stan jest bardzo poważny.

W imieniu tych chorych dzieci o polskich korzeniach zamieszkałych w państwach byłego ZSRR, do których trafią pieniądze z jednego procenta podatku chcemy serdecznie podziękować wszystkim którzy wsparli nasze wysiłki.


Źródło:  "Expatria.pl"      
Strona do druku - Strona do druku
Najnowsze informacje z kategorii: "Nasi filantropi"
· NetSprint.pl
· Elektrownie Szczytowo Pompowe S.A.
· Firma Uprawa Pieczarek Tenderenda
· Firma Granna
· Firma WawelNie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Szukaj komentarzy | Zarejestruj nicka | Zobacz wszystkie
Komentarzy: (0)Głównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 2,37