Sylwester Ołdak

LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Pomoc dzieciom
Wtorek,   8 Września 2009

Dziękujemy za 1%

W tym roku w wyniku rozliczeń z fiskusem Expatria otrzymała ponad 90.000 złotych! To najlepszy wynik jaki do tej pory uzyskaliśmy z 1 procenta. Na pieniądze trzeba było czekać dość długo bo aż do samego końca sierpnia - zresztą zgodnie z 4 miesięcznym okresem, który przysługuje Urzędowi Skarbowemu na przekazanie pieniędzy. Było to jednak o tyle kłopotliwe, że nie wiedzieliśmy czy nasze wysiłki w związku z kampanią poświęconą 1 procentowi były skuteczne, czy też nie. Nie wiedzieliśmy też czy uda się pomóc dzieciom, na które zbieraliśmy fundusze. Teraz już wiemy. Uda się!

Fot. Archiwum
Cieszymy się, że doceniliście państwo nasze wysiłki i uznaliście nasze cele za godne Waszych pieniędzy. Jeszcze raz chce nadmienić, że ludzie działający w Stowarzyszeniu Expatria działają w nim na zasadzie WOLONTARIATU i NIKT nie pobiera za swoją pracę na rzecz naszej organizacji wynagrodzenia - w związku z tym KAŻDA ZŁOTÓWKA przekazana przez Was zostanie wykorzystana na leczenie i pomoc dzieciom. A tych zgłasza się do nas coraz więcej.

W pierwszej kolejności pomożemy oczywiście tym, na których zbieraliśmy w tym roku pieniądze, ale już teraz wiemy, że dzięki Waszej hojności pomożemy wielu innym, którzy tej pomocy pilnie potrzebują. Tak jak 16 letni Czesław - sierota wychowywany na Białorusi przez babcię, która utrzymuje się za 50 dolarów miesięcznie i brakuje jej nawet na kupno żywności dla wnuka. Czy 4 miesięczna Julka, która urodziła się z rozszczepem kręgosłupa i szeregiem innych schorzeń, oraz wiele innych dzieci.

Jeszcze raz chciałem podziękować nie tylko WAM - pojedynczym osobom, którzy zdecydowali się przekazać 1 procent swoich podatków ale i wszystkim którzy pomogli nam w przygotowaniu kampanii 1% udostępniając nam swoją przestrzeń reklamową i poświęcając nam czas: AdAction, Adkontekst, ARBOinteractive, AutoCentrum.pl, BIZON media, Cukiernia LUKULLUS, S24.pl, The Polonia Portal, tygodnik WPROST.

Dziękujemy w imieniu polskich, chorych dzieci za Państwa zaangażowanie!

Źródło:  "Expatria.pl"      
Strona do druku - Strona do druku
Najnowsze informacje z kategorii: "Pomoc dzieciom"
· Pomoc dla domu dziecka w Mariupolu
· Rehabilitacja Maksa
· Udana operacja Damianka
· Badania Daniela
· Wózek inwalidzki dla MaksimaNie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Szukaj komentarzy | Zarejestruj nicka | Zobacz wszystkie
Komentarzy: (0)Głównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 2,33