Sylwester Ołdak

LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Nasi filantropi
Poniedziałek,   5 Stycznia 2009

Firma Granna

Pracownicy firmy Granna już od 14 lat wymyślają i produkują arcyciekawe gry planszowe dla dzieci i dla dorosłych. Ich gry uczą, rozwijają i dają radość. Łączą zabawę ze zdobywaniem nowych umiejętności.

Granna zatrudnia najlepszych autorów, ilustratorów i grafików. Dba o jakość, produkuje trwałe pudełka i wyposaża swoje gry w najpiękniejsze kostki i pionki. Gry Granny kształcą logiczne myślenie, twórczą aktywność, zdolności poznawcze oraz wytrwałość w wykonywaniu zadań od początku do końca.

Granna współpracuje z wieloma czasopismami dla dzieci i rodziców, z radiem i telewizją a produkowane przez nich gry zdobyły już wiele cennych nagród i wyróżnień.

Cieszymy się z nawiązania współpracy z firmą Granna i dziękujemy za gry, które mogliśmy przekazać tak wielu dzieciom na wschodzie: w Rosji, na Litwie i Ukrainie.

Serdecznie dziękujemy!

Źródło:  "Expatria.pl"      
Strona do druku - Strona do druku
Najnowsze informacje z kategorii: "Nasi filantropi"
· NetSprint.pl
· Kampania 1 procent - 2009
· Elektrownie Szczytowo Pompowe S.A.
· Firma Uprawa Pieczarek Tenderenda
· Firma WawelNie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Szukaj komentarzy | Zarejestruj nicka | Zobacz wszystkie
Komentarzy: (0)Głównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 2,34