Sylwester Ołdak

LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Nasi filantropi
Poniedziałek,   5 Stycznia 2009

Mariquita

Właścicielem marki Mariquita jest Spółka INTERMAX. Firma ta działa od 1990 roku a w zakres działalności przedsiębiorstwa wchodzi produkcja, import, eksport oraz dystrybucja odzieży i obuwia dla dzieci. W chwili obecnej oferowane pod marką Mariquita towary znajdują szerokie grono odbiorców w Polsce oraz kilkunastu innych krajach europejskich.

Fot. Archiwum
Uśmiech na twarzach dzieci, które są użytkownikami odzieży i obuwia Mariquita oraz zadowolenie ich rodziców jest dla firmy Intermax celem nadrzędnym, którego osiągnięcie jest możliwe tylko poprzez wysoką jakość wyrobów oraz niebanalne wzornictwo.

Dzięki firmie Intermax udało nam się przekazać dzieciom w Bogdanowie na Białorusi, Miednoje w Rosji i Brahiłowie na Ukrainie wiele par obuwia oraz sztuk odzieży wyprodukowanych pod marką Mariquita. Serdecznie dziękujemy!

Źródło:  "Expatria.pl"      
Strona do druku - Strona do druku
Najnowsze informacje z kategorii: "Nasi filantropi"
· NetSprint.pl
· Kampania 1 procent - 2009
· Elektrownie Szczytowo Pompowe S.A.
· Firma Uprawa Pieczarek Tenderenda
· Firma GrannaNie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Szukaj komentarzy | Zarejestruj nicka | Zobacz wszystkie
Komentarzy: (0)Głównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 2,41