Sylwester Ołdak

LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Nasi filantropi
Poniedziałek,   5 Stycznia 2009

Ameet Sp. z o.o.

Łódzka firma Ameet to wydawnictwo oferujące kolorowanki i książeczki z zadaniami dla dzieci. W ich ofercie można znaleźć książeczki do kolorowania z bajkowymi postaciami takimi jak My Little Pony, Barbie, Disney czy Bracia Koala, a także kolorowanki z samochodami oraz gry planszowe z kartonowymi pionkami.

Fot. Archiwum
Wszystkie książeczki wydawane przez firmę Ameet mają wysoką wartość edukacyjną oraz wspomagają prawidłowy rozwój dzieci.

Firma Ameet wspomogła Expatrię przekazując wydawane przez siebie książeczki na rzecz dzieci ze szkoły - internatu w Miednoje, dzieci z sierocińca w Bogdanowie na Białorusi oraz dzieci z miejscowości Brahiłów na Ukrainie. Za wszystkie dary, które przekazaliśmy dzieciakom na wschodzie serdecznie dziękujemy!

Źródło:  "Expatria.pl"      
Strona do druku - Strona do druku
Najnowsze informacje z kategorii: "Nasi filantropi"
· NetSprint.pl
· Kampania 1 procent - 2009
· Elektrownie Szczytowo Pompowe S.A.
· Firma Uprawa Pieczarek Tenderenda
· Firma GrannaNie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Szukaj komentarzy | Zarejestruj nicka | Zobacz wszystkie
Komentarzy: (0)Głównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 2,23