Sylwester Ołdak

LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Media o nas
Środa,   19 Listopada 2008

Expatria w Telewizji Polonia

"A z daleka a z bliska" to program publicystyczny emitowany na kanale TV POLONIA, poświęcony aktualnym problemom Polaków mieszkających poza granicami kraju.

Fot. Archiwum
Jest to program kontaktowy, zajmujący się szeroko pojętą tematyką polonijną – z uwzględnieniem różnych wydarzeń, zagadnień i problemów. Ambicją twórców programu - Leszka Ratajczaka i Magdaleny Emilianowicz jest utrzymanie stałej, bliskiej więzi z życiem Polonii.

Audycja stara się promować Polskę w świecie oraz pomagać w budowie polskiego lobby za granicą. Mówi o aktywności politycznej i społecznej Polaków w krajach zamieszkania. Wiele uwagi zwraca również na problemy Polaków, żyjących na Wschodzie – na Litwie, Białorusi, Ukrainie i w Rosji.

W czwartek - 20 listopada - gościem programu był Wiceprezes Stowarzyszenia Expatria - Konrad Pruszyński oraz Pani Helena Dworecka - założycielka niewielkiego domu dziecka w Bogdanowie na Białorusi, którą wraz z dwójką dzieci Stowarzyszenie zaprosiło do Polski.

Program został wyemitowany w czwartek 20 listopada. Dla tych, którzy nie widzieli programu w telewizji udostępniamy nagranie na stronach internetowych Stowarzyszenia.


Źródło:  "Expatria.pl"      
Strona do druku - Strona do druku
Najnowsze informacje z kategorii: "Pomoc dzieciom"
· Pomoc dla domu dziecka w Mariupolu
· Rehabilitacja Maksa
· Udana operacja Damianka
· Badania Daniela
· Wózek inwalidzki dla MaksimaNie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Szukaj komentarzy | Zarejestruj nicka | Zobacz wszystkie
Komentarzy: (0)Głównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 2,24