Sylwester Ołdak

LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Nasi filantropi
Piątek,   11 Kwietnia 2008

Agrotec Polska

Agrotec Polska jest niezależną firmą doradczo-szkoleniową powstałą w 2004 r. działającą w zakresie rozwoju obszarów wiejskich, rozwoju regionalnego, funduszy strukturalnych, weterynarii, rybołówstwa, zarządzania zasobami naturalnymi oraz środowiska.

Fot. Archiwum
Zakres tematyczny oraz typologia oferowanych przez firmę Agrotec usług wynika z wieloletnich doświadczeń i działań firmy matki Agrotec S.p.A z siedzibą w Rzymie, działającej nieprzerwanie od 1969 roku

Agrotec Polska skupił się w swojej działalności na realizacji projektów szkoleniowych, prowadzeniu analiz i ocen oraz audytów programów operacyjnych oraz poszczególnych projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej.

Firma Agrotec Polska zdecydowała się wesprzec finansowo Stowarzyszenie Expatria. Agrotec chciałby przeznaczyc przekazane fundusze na operację i leczenie Andrzeja Stachowa z Ukrainy, który czeka na przyjazd do Polski. Dzięki pomocy Agrotec Polska kolejny podopieczny Expatrii otrzyma niezbędną pomoc! Dziękujemy!

Źródło:  "Expatria.pl"      
Strona do druku - Strona do druku
Najnowsze informacje z kategorii: "Nasi filantropi"
· NetSprint.pl
· Kampania 1 procent - 2009
· Elektrownie Szczytowo Pompowe S.A.
· Firma Uprawa Pieczarek Tenderenda
· Firma GrannaNie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Szukaj komentarzy | Zarejestruj nicka | Zobacz wszystkie
Komentarzy: (0)Głównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 2,25