Sylwester Ołdak

LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Pomoc dzieciom
Czwartek,   3 Kwietnia 2008

Czekamy na Andrzeja

Andrzeja Stachowa poznaliśmy dzięki udziałowi w VII Międzynarodowym Motocyklowym Rajdzie Katyńskim. Traf chciał, że jedna z ulotek o działalności Stowarzyszenia Expatria, które rozdawaliśmy podczas rajdu trafiła do rodzonego brata chłopca, który skontaktował się z nami i poprosił o zorganizowanie pomocy dla Andrzeja.

Fot. Archiwum
Andrzej w 1999 roku miał tragiczny wypadek. Tak się nieszczęśliwie złożyło, że tuż koło niego wybuchła beczka z naftą. Wówczas, dzieki życzliwości i pomocy osób duchownych związanych z katedrą lwowską udało sie zorganizować chłopcu operację w Polsce, w Centrum Leczenia Oparzeń w szpitalu w Siemianowicach Śląskich.

Teraz, w związku z tym, że chłopiec jest coraz starszy blizny powiększają się. Istnieje zagrożenie, że Andrzej już do końca życia będzie nosił ślady wypadku. Chcemy pomóc chłopcu wejść w dorosłe życie bez blizn. Aby tego dokonać Andrzej musi znowu przyjechać do Polski - do kliniki w Siemianowicach Śląskich i przejść operację.

Operacja Andrzeja jest delikatna. Lekarze twierdzą, że tylko użycie specjalistycznego lasera może pomóc chłopcu. W chwili obecnej czekamy aż szpital w Siemianowicach otrzyma odpowiedni sprzęt. Gdy tylko to nastąpi Andrzej przyjedzie do Polski i przejdzie operację.

Więcej informacji o Andrzeju możecie państwo znaleźć na naszej stronie pod poniższym linkiem - ANDRZEJ STACHOW

Źródło:  "Expatria.pl"      
Strona do druku - Strona do druku
Najnowsze informacje z kategorii: "Pomoc dzieciom"
· Pomoc dla domu dziecka w Mariupolu
· Rehabilitacja Maksa
· Udana operacja Damianka
· Badania Daniela
· Wózek inwalidzki dla MaksimaNie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Szukaj komentarzy | Zarejestruj nicka | Zobacz wszystkie
Komentarzy: (0)Głównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 2,48