Sylwester Ołdak

LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Nasi filantropi
Środa,   12 Grudnia 2007

Firma ALPINO

Industrias Masats to hiszpański producent artykułów znanych pod marką Alpino. Firma ma swoją główną fabrykę w okolicach Barcelony, w Hiszpanii, a w Polsce od 2004 roku reprezentuje ją firma ALPINO POLSKA.

Fot. Archiwum
ALPINO to światowy lider produkujący kredki. Roczna produkcja wynosi ponad 100 milionów sztuk! Oprócz kredek firma wytwarza farby, plasteliny, flamastry, i wiele innych przedmiotów, które przydają się dzieciom nie tylko w szkole.

Dzieki wsparciu firmy ALPINO dzieciaki z białoruskich miasteczek Iwieniec i Wołkowysk nie musiały sie martwić w tym roku o to czym będą posługiwać się na lekcjach plastyki! Serdecznie dziękujemy firmie ALPINO za przekazane przedmioty.

Firma Alpino w internecie - ALPINO

Źródło:  "Expatria.pl"      
Strona do druku - Strona do druku
Najnowsze informacje z kategorii: "Nasi filantropi"
· NetSprint.pl
· Kampania 1 procent - 2009
· Elektrownie Szczytowo Pompowe S.A.
· Firma Uprawa Pieczarek Tenderenda
· Firma GrannaNie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Szukaj komentarzy | Zarejestruj nicka | Zobacz wszystkie
Komentarzy: (0)Głównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 2,25