Sylwester Ołdak

LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Pomoc dzieciom
Czwartek,   22 Listopada 2007

Filmy Expatrii z Rajdu Katyńskiego

W dniach pomiędzy 26 sierpnia a 8 września 2007 roku nasze Stowarzyszenie wzięło udział w VII Międzynarodowym Motocyklowym Rajdzie Katyńskim. Z Expatrii pojechały dwie osoby. Konrad Pruszyński na motocyklu i Paweł Łyskanowski w furgonie z darami dla dzieci.

Przejechalismy w sumie ponad 6000 kilometrów. Byliśmy w Żółkwi, Lwowie, Chocimiu, Jazłowcu, Barze, Brahiłowie, Berdyczowie, Kamieńcu Podolskim, Kijowie, Charkowie, Orle, Moskwie, Twerze, Miednoje, Ostaszkowie, Smoleńsku, Katyniu, Mińsku, Iwieńcu, Nowogródku i Wołkowysku, nielicząc pomniejszych miast i miasteczek.

W trakcie rajdu Paweł Łyskanowski politolog, filmowiec i kierowca furgonu nagrywał nasze postoje, spotkania z dziećmi, wizyty w sierocińcach i szkołach, oglądane zabytki, jazdę motocyklami oraz większość odwiedzanych miejsc.

Zmontowany film z Rajdu podzielony na osiem części umieściliśmy w serwisie youtube. Możecie państwo obejrzeć tam również wyemitowane przez telewizję polską informacje o innych akcjach naszego stowarzyszenia.

Pod spodem umieściliśmy link do serwisu youtube pod którym znajdują się wszystkie wrzucone przez Stowarzyszenie Expatria filmy:

Filmy Stowarzyszenia Expatria w serwisie Youtube


Źródło:  "Expatria.pl"      
Strona do druku - Strona do druku
Najnowsze informacje z kategorii: "Pomoc dzieciom"
· Pomoc dla domu dziecka w Mariupolu
· Rehabilitacja Maksa
· Udana operacja Damianka
· Badania Daniela
· Wózek inwalidzki dla MaksimaNie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Szukaj komentarzy | Zarejestruj nicka | Zobacz wszystkie
Komentarzy: (0)Głównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 21,85