Sylwester Ołdak

LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Pomoc dzieciom
Poniedziałek,   16 Lipca 2007

Bierzemy udział w VII Motocyklowym Rajdzie Katyńskim

25 sierpnia, z Warszawy wystartuje VII edycja Rajdu Katyńskiego. 100 motocyklistów i kilka samochodów dostawczych wyładowanych darami ruszy sprzed Grobu Nieznanego Żołnierza w Warszawie w podróż przez Ukrainę, Rosję i Białoruś. W sumie pokonamy ponad 6000 kilometrów!

Trasa VII Rajdu Katyńskiego
Fot. Archiwum
W tym roku ze względu na zbieżność celów Stowarzyszenie Expatria aktywnie włączyło się w organizację wyjazdu. Z naszego stowarzyszenia pojedzie jeden motocyklista i samochód dostawczy, w którym zawieziemy uzyskane od sponsorów podarunki. Będą to książki, zabawki, przybory szkolne i słodycze.

Celem Rajdu jest złożenie hołdu ofiarom komunistycznej zbrodni i dotarcie na motocyklach do miejsc męczeństwa i kaźni Polaków a także szlakiem chwały oręża polskiego. Równie ważne będą dla nas spotkania z mieszkającymi na wschodzie Polakami i ich dziećmi.

Oprócz zawiezienia podarków, nawiążemy kontakty z miejscowymi instytucjami zrzeszającymi Polaków aby w przyszłości pomagać i finansować leczenie najbardziej potrzebujących dzieci.

Na potrzeby Rajdu założyliśmy specjalną podstronę internetową - Konwoje Expatrii - gdzie można zobaczyć szczegółową trasę wyprawy, obejrzeć mapkę trasy, zobaczyć które firmy zdecydowały się obdarować Polaków na wschodzie prezentami a także obejrzeć zdjęcia i filmy, nakręcone przy okazji innych wyjazdów naszego Stowarzyszenia.

Zapraszamy!!!

Źródło:  "Expatria.pl"      
Strona do druku - Strona do druku
Najnowsze informacje z kategorii: "Pomoc dzieciom"
· Pomoc dla domu dziecka w Mariupolu
· Rehabilitacja Maksa
· Udana operacja Damianka
· Badania Daniela
· Wózek inwalidzki dla MaksimaNie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Szukaj komentarzy | Zarejestruj nicka | Zobacz wszystkie
Komentarzy: (0)Głównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 2,4