Sylwester Ołdak

LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Pomoc dzieciom
Czwartek,   21 Czerwca 2007

Expatria gościem pikniku

1 lipca bieżącego roku Stowarzyszenie Expatria weźmie udział w pikniku zorganizowanym przez Polsko - Kanadyjską Izbę Gospodarczą oraz warszawskie Koło Kanadyjczyków. Motywem przewodnim imprezy jest 140 rocznica powstania Kanady.

Fot. Expatria
Podczas pikniku, który odbędzie się w przepieknym dworku na warszawskim Bemowie będziemy nie tylko jeść potrawy z grilla, słuchać kanadyjskiej muzyki i dobrze się bawić. Podczas imprezy Expatria zaprezentuje obrazy, gliniane figurki oraz przedmioty z włóczki wykonane przez niepełnosprawne dzieci z Podkarpacia.

Mamy nadzieję, że oprócz przyjemnego spędzenia czasu te piękne przedmioty zrobione przez podopiecznych fundacji "Wzrastanie" - naszych przyjaciół z Rzeszowszczyzny znajdą swoich nowych właścicieli.

Źródło:  "Expatria.pl"      
Strona do druku - Strona do druku
Najnowsze informacje z kategorii: "Pomoc dzieciom"
· Pomoc dla domu dziecka w Mariupolu
· Rehabilitacja Maksa
· Udana operacja Damianka
· Badania Daniela
· Wózek inwalidzki dla MaksimaNie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Szukaj komentarzy | Zarejestruj nicka | Zobacz wszystkie
Komentarzy: (0)Głównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 2,37