Sylwester Ołdak

LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Pomoc dzieciom
Wtorek,   23 Stycznia 2007

Udział Expatrii w targach farmaceutycznych

16 stycznia tego roku Stowarzyszenie Expatria wzięło udział w IV targach farmaceutycznych zorganizowanych przez firmę Prosper S.A. Dzięki uprzejmości organizatorów przedstawiciel Expatrii miał okazję opowiedzieć o dotychczasowej działalności Stowarzyszenia, naszych najbliższych planach i zamierzeniach.


Fot. Archiwum
W targach uczestniczyło ponad sto firm działających w polskim sektorze farmaceutycznym. Oprócz prezentacji swoich produktów i zapoznaniu się z ofertą innych firm, uczestnicy mogli wziąć udział w cyklu szkoleń poświęconych zasadom farmakoterapii.

Podczas prezentacji działalności Expatrii, przedstawiciel Stowarzyszenia przypomniał zebranym o przyznanym nam statusie Organizacji Pożytku Publicznego i zachęcał do przekazywania 1 procent podatku podczas tegorocznych rozliczeń z Urzędem Skarbowym. W czasie trwania targów odbyła się również zbiórka pieniędzy na rzecz naszego Stowarzyszenia. Zebraną sumę przeznaczymy na naszą działalność statuową, czyli leczenie dzieci polskiego pochodzenia zamieszkałych na wschodzie.

Źródło:  "Expatria.pl"      
Strona do druku - Strona do druku
Najnowsze informacje z kategorii: "Pomoc dzieciom"
· Pomoc dla domu dziecka w Mariupolu
· Rehabilitacja Maksa
· Udana operacja Damianka
· Badania Daniela
· Wózek inwalidzki dla MaksimaNie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Szukaj komentarzy | Zarejestruj nicka | Zobacz wszystkie
Komentarzy: (0)Głównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 2,43