Sylwester Ołdak

LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Pomoc dzieciom
Wtorek,   9 Stycznia 2007

Kolejne badania Julitki

Julita Niedzielska to 2.5 letnia dziewczynka mieszkająca w Żółkwi na Ukrainie. Julitka, odkąd nauczyła się chodzić - kulała. Ukraińscy lekarze po zbadaniu dziewczynki nakazali natychmiastową operację. Na szczęście rodzice zdecydowali się skonsultować tę decyzję ze specjalistami w Warszawie.

Fot. Expatria
Dziewczynkę zbadało kilku lekarzy - pediatra, ortopeda, specjalista od rehabilitacji, oraz lekarz zajmujący się elektromiografią. Okazało się, że operacja chirurgiczna nie będzie potrzebna. Dziewczynka musi przejść rehabilitację. W tym celu rodzice przyjechali w grudniu po raz drugi do Polski.

Podczas tej wizyty Expatria sfinansowała 3 dniowe zajęcia rehabilitacyjne dla małej, podczas których mama Julitki uczyła się w jaki sposób zajmować się niedowładem córeczki.

Mamy nadzieję, że kilkuletnia rehabilitacja prowadzona przez rodziców przyniesie spodziewane efekty i Julita będzie mogła cieszyć się pełną sprawnością.

Źródło:  "Expatria.pl"      
Strona do druku - Strona do druku
Najnowsze informacje z kategorii: "Pomoc dzieciom"
· Pomoc dla domu dziecka w Mariupolu
· Rehabilitacja Maksa
· Udana operacja Damianka
· Badania Daniela
· Wózek inwalidzki dla MaksimaNie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Szukaj komentarzy | Zarejestruj nicka | Zobacz wszystkie
Komentarzy: (0)Głównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 2,29