Sylwester Ołdak

LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Pomoc dzieciom
Poniedziałek,   27 Listopada 2006

Udział Expatrii w konferencji ''Finanse''

17 listopada Stowarzyszenie Expatria korzystając z uprzejmości Instytutu Zarządzania wzieło udział w konferencji "Finanse". Kilkadziesiąt osób biorących udział w wydarzeniu - głównie dyrektorów i kierowników działów finansowych średnich i dużych przedsiębiorstw otrzymało od nas ulotki oraz okolicznościowe magnesy informujące o działalności Expatrii.

Fot. Instytut Zarzadzania
Podczas konferencji eksperci doradzali gdzie najlepiej ulokować zyski firmy oraz jak zminimalizować obciążenia podatkowe. Poruszono problem sposobów pozyskania funduszy na planowane inwestycje oraz przedstawiono najkorzystniejsze oferty korporacyjne banków oraz możliwości pozyskania dotacji z funduszy strukturalnych UE.

Źródło:  "Expatria.pl"      
Strona do druku - Strona do druku
Najnowsze informacje z kategorii: "Pomoc dzieciom"
· Pomoc dla domu dziecka w Mariupolu
· Rehabilitacja Maksa
· Udana operacja Damianka
· Badania Daniela
· Wózek inwalidzki dla MaksimaNie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Szukaj komentarzy | Zarejestruj nicka | Zobacz wszystkie
Komentarzy: (0)Głównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 2,27