Sylwester Ołdak

LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Pomoc dzieciom
Poniedziałek,   27 Listopada 2006

Udział Expatrii w konferencji ''Sprzedaż''

16 listopada Expatria została zaproszona do udziału w konferencji "Sprzedaż" zorganizowanej przez Instytut Zarządzania. Dyrektorzy, menedżerzy sprzedaży, prezesi firm, doradcy oraz inni wysokiej klasy specjaliści uczestniczący w konferencji dostali od nas ulotki informujące o działalności naszego Stowarzyszenia, naszych osiągnięciach i zamierzeniach.

Fot. Instytut Zarzadzania
Podczas tegorocznej konferencji zaprezentowano problematykę z zakresu wykorzystania nowoczesnych technologii w sprzedaży oraz poruszono kwestie godności. Poprowadzono również panel poświęcony Wschodowi, który opisywał trendy panujące na rynku wschodnim oraz ukazał z jakimi problemami można się spotkać robiąc interesy za wschodnią granicą naszego kraju.

Źródło:  "Expatria.pl"      
Strona do druku - Strona do druku
Najnowsze informacje z kategorii: "Pomoc dzieciom"
· Pomoc dla domu dziecka w Mariupolu
· Rehabilitacja Maksa
· Udana operacja Damianka
· Badania Daniela
· Wózek inwalidzki dla MaksimaNie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Szukaj komentarzy | Zarejestruj nicka | Zobacz wszystkie
Komentarzy: (0)Głównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 2,32