Sylwester Ołdak

LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Pomoc dzieciom
Wtorek,   14 Listopada 2006

Udział Expatrii w warsztacie menedżerskim

Nasze Stowarzyszenie próbuje dotrzeć do potencjalnych sponsorów różnymi drogami. Bierzemy udział w najrozmaitszych wydarzeniach promocyjnych, od targów aparatury medycznej i leków przez warsztaty menadżerskie, po wydarzenia kulturalne. Naszym najważniejszym celem jest wyleczenie jak największej ilości dzieci. Dlatego, staramy się dotrzeć z informacją o Expatrii i jej działalności do firm i ludzi z najrozmaitszych branż. Chcemy ich uczulać na problem chorych, polskich dzieci, żyjących w państwach dawnego ZSRR, które potrzebują naszej pomocy.

Fot. Instytut Zarządzania
16 października Expatria została zaproszona przez Instytut Zarządzania do udziału w warsztacie poświęconym zarządzaniu przedsiębiorstwem energetycznym. Przedmiotem warsztatu był nie tylko sam proces prywatyzacji i restrukturyzacji przedsiebiorstw tej branży ale i związane z transformacją zakładu aspekty psychologiczne - zmiana ludzi i ich stosunku do pracy. Na przykładzie Elektrociepłowni Warszawskich prelegenci warsztatu udowodnili w jaki sposób można „postawić” na nogi przedsiębiorstwo i zachować godność pracownika.

Expatria wzięła udział w warsztacie, prezentując się jego uczestnikom oraz rozdając zainteresowanym ulotki o naszej dotychczasowej działalności.

Źródło:  "Expatria"      
Strona do druku - Strona do druku
Najnowsze informacje z kategorii: "Pomoc dzieciom"
· Pomoc dla domu dziecka w Mariupolu
· Rehabilitacja Maksa
· Udana operacja Damianka
· Badania Daniela
· Wózek inwalidzki dla MaksimaNie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Szukaj komentarzy | Zarejestruj nicka | Zobacz wszystkie
Komentarzy: (0)Głównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 2,31