Sylwester Ołdak

LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Pomoc dzieciom
Piątek,   22 Września 2006

Expatria gościem kanadyjskiego dnia kultury

30 września w Warszawie odbędzie się impreza "Dusza Kanady 2006". Będzie to dzień kultury kanadyjskiej zorganizowany przez mieszkających w Polsce Kanadyjczyków zrzeszonych w Kole Kanadyjskim. Nasze Stowarzyszenie zostało zaproszone do uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Fot. Expatria
Ten dzień będzie poświęcony kulturze Quebecu - jednej z kanadyjskich prowincji. Oprócz spróbowania tradycyjnych produktów tego rejonu organizatorzy zapraszają do obejrzenia historycznych zdjęć, posłuchania regionalnej muzyki i zapoznania sie z informacjami na temat dzieł sztuki i rzemiosła Quebecu. Organizatorzy zachęcają również do wsparcia lokalnych inicjatyw charytatywnych.

Expatria oprócz prezentacji swojego dorobku zorganizuje pokaz przedmiotów wykonanych w ramach terapii zajęciowej przez podopiecznych Fundacji Jana Pawła II z Przeworska. Ceramiczne dzieła sztuki wykonane przez małych rzeźbiarzy z Podkarpacia udało się wykonać dzięki doposażeniu pracowni ceramicznej przez Ambasadę Kanady w Warszawie.

Zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenia imprezy.

Miejsce: Warszawa, Hotel Intercontinental, ul. Emilii Plater 49.

Czas: 30 września, godzina 11

Wstęp: 10 złotych

Źródło:  "Expatria"      
Strona do druku - Strona do druku
Najnowsze informacje z kategorii: "Pomoc dzieciom"
· Pomoc dla domu dziecka w Mariupolu
· Rehabilitacja Maksa
· Udana operacja Damianka
· Badania Daniela
· Wózek inwalidzki dla MaksimaNie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Szukaj komentarzy | Zarejestruj nicka | Zobacz wszystkie
Komentarzy: (0)Głównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 2,48