Sylwester Ołdak

LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Pomoc dzieciom
Czwartek,   21 Września 2006

Książki i przybory szkolne dla domu dziecka

Nasza współpraca z Domem Dziecka w Gdańsku-Orunii trwa już grubo ponad rok. Pomagaliśmy zwalczyć epidemię grypy wśród podopiecznych domu, zafundowaliśmy pompę insulinową jednej z dziewczynek oraz sfinansowaliśmy zakup 6 aparatów cyfrowych dla niedosłyszącej trójki rodzeństwa Składanków.

jeden z pokoi w gdańskim sierocińcu
Fot. expatria
Wyposażyliśmy także dom w kilka tysięcy plastrów opatrunkowych, które w ośrodku w którym mieszka i żyje ponad 100 małych podopiecznych są artykułem pierwszej potrzeby.

Teraz przesłaliśmy do Gdańska kolorowe ksiązki dla dzieci, które trafią do biblioteki ośrodka oraz przybory szkolne, które będą jak znalazł w dopiero co rozpoczętym nowym roku szkolnym. Mamy nadzieję, że nasz dar znowu odciąży budżet placówki. Może dzięki temu znajdą się fundusze na usunięcie grzyba z zawilgoconych ścian sierocińca.


Źródło:  "Expatria"      
Strona do druku - Strona do druku
Najnowsze informacje z kategorii: "Pomoc dzieciom"
· Pomoc dla domu dziecka w Mariupolu
· Rehabilitacja Maksa
· Udana operacja Damianka
· Badania Daniela
· Wózek inwalidzki dla MaksimaNie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Szukaj komentarzy | Zarejestruj nicka | Zobacz wszystkie
Komentarzy: (0)Głównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 2,33