Sylwester Ołdak

LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Media o nas
Środa,   8 Marca 2006

Informacja na stronach vortalu EPR.pl

"Świat Przyjazny Dziecku

Już po raz drugi dziecięcy kanał MiniMini udziela wsparcia medialnego ogólnopolskiemu konkursowi pt. ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU ogłoszonemu przez Komitet Ochrony Praw Dziecka. Konkurs ma na celu wyróżnienie najlepszych produktów stworzonych dla dzieci w wieku 0-12 lat. Honorowy patronat nad akcją objęła Pierwsza Dama Rzeczpospolitej Polski Jolanta Kwaśniewska."


"Ideą konkursu jest informowanie rodziców o niekorzystnym wpływie nieodpowiednich zabawek na psychikę dziecka. W konkursie KOPD mogą wziąć udział producenci i dystrybutorzy wszelkich artykułów dla dzieci sprzedawanych na polskim rynku.

Oficjalne zakończenie akcji odbędzie się w grudniu br. Kanał dziecięcy MiniMini poinformuje swoich widzów o laureatach tegorocznego konkursu KOPD, a po zakończeniu akcji, na antenie MiniMini zorganizowany zostanie wielki konkurs plastyczny dla najmłodszych. Autorzy najciekawszych prac otrzymają nagrody ufundowane przez producentów zabawek nagrodzonych i wyróżnionych w tegorocznej edycji „Świata Przyjaznego Dziecku”. "


Strona vortalu epr.pl

Lokalna kopia w formacie PDF

Źródło:  "Expatria.pl"      
Strona do druku - Strona do druku
Najnowsze informacje z kategorii: "Media o nas"
· Expatria w Radio PIN
· Expatria w Dzień Dobry TVN
· O Expatrii w Polskim Radio
· Expatria w TVN 24
· Expatria w Polskim RadioNie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Szukaj komentarzy | Zarejestruj nicka | Zobacz wszystkie
Komentarzy: (0)Głównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 2,33