Sylwester Ołdak

LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Media o nas
Środa,   8 Marca 2006

Informacja o Konkursie ''Świat Przyjazny Dziecku'' na stronach dwutygodnika Miś

"Już po raz czwarty Kapituła Konkursu - organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka, będzie wybierać najlepsze produkty - czyli książki, zabawki, programy komputerowe dla dzieci w wieku od 0-12 r. życia."

"Ideą konkursu jest nagradzanie i promowanie wartościowych produktów, które sprzyjają rozwojowi emocjonalnemu dziecka, są dostosowane do jego wieku rozwojowego, bezpieczne, kształtują jego gust i estetyczną wrażliwość.

Konkurs ma charakter ogólnopolski. Udział w nim mogą wziąć wszyscy producenci i dystrybutorzy, których zabawki i produkty dla dzieci mają wszelkie zgody i atesty, by istnieć na rynku polskim.

W tym roku oceniane będą produkty w czterech kategoriach (książki, zabawki, multimedia, akcesoria szkolne i przedszkolne). Rozszerzona została kategoria wiekowa od 0 do 12 r. życia.

Podobnie jak w poprzednich edycjach, także i w tej, członkowie Kapituły Konkursu - psycholodzy, pedagodzy, artyści plastycy, dziennikarze, reżyser filmowy, wyróżniać będą i nagradzać najlepsze, znajdujące się na rynku polskim, produkty dla dzieci w wieku 0-12 r. życia.

Wszystkie informacje - ankiety zgłoszeniowe, kategorie, regulamin, znajdują się na www.kopd.pl (należy kliknąć na logo Konkursu).

Zakończenie IV edycji i ujawnienie laureatów nastąpi w grudniu w trakcie uroczystej Gali.

Patronem honorowym Konkursu jest Pani Jolanta Kwaśniewska.

Partnerzy Konkursu to: miesięcznik "Dziecko" , portal internetowy gazeta.pl, agencja reklamowa Publicis, Telewizja kablowa VECTRA S.A oraz Stowarzyszenie EXPATRIA.

Patroni medialni: TVP pr 1, kanał filmowy dla dzieci "Minimini", magazyn branżowy "Świat zabawek", dwutygodnik "MIŚ - przyjaciel najmłodszych", oraz portal dla rodziców i osób oczekujących potomstwa Maluchy.pl.

Akcję wspiera także sklep internetowy z zabawkami eZabawki.pl, Kanon Książek dla dzieci i młodzieży, wortal MediaNews oraz Polskie Stowarzyszenie Branży Zabawek i Artykułów Dziecięcych."

Strona w serwisie dwutygodnika Miś

Lokalna kopia w formacie PDF

Źródło:  "Expatria.pl"      
Strona do druku - Strona do druku
Najnowsze informacje z kategorii: "Media o nas"
· Expatria w Radio PIN
· Expatria w Dzień Dobry TVN
· O Expatrii w Polskim Radio
· Expatria w TVN 24
· Expatria w Polskim RadioNie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Szukaj komentarzy | Zarejestruj nicka | Zobacz wszystkie
Komentarzy: (0)Głównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 2,34