Sylwester Ołdak

LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Media o nas
Środa,   8 Marca 2006

Informacja o IV edycji Konkursu ''Świat Przyjazny Dziecku'' na stronach Toys.pl

"13 września 2005 roku w siedzibie PAIiIZ w Warszawie, przy ul. Bagatela 12 o godzinie 11.00, odbyła się konferencja prasowa rozpoczynająca IV edycję konkursu "Świat Przyjazny Dziecku" organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka. Zaproszeni goście zapoznali się ze szczegółami oraz ideą konkursu a także z jego organizatorami. Honorowy Patronat nad konkursem objęła Pani Jolanta Kwaśniewska. Honorowymi Gośćmi były znane osoby z wielu środowisk – Kayah, Monika Jaruzelska, Joanna Dark, Halina Młynkowa, Krystyna Kofta. Prowadzenie Paulina Chylewska - TVP PR 1. Do akcji przyłączyli się zarówno ludzie ze świata kultury, mediów i nauki, co zapoczątkowało ruch społeczny i duże zainteresowanie projektem."

"
Na konferencji byli obecni członkowie Kapituły – psycholodzy, pedagodzy, graficy, artyści plastycy, reżyser teatralny i telewizyjny. Obecni byli także przedstawiciele partnerów i patronów konkursu.

Trwa IV Edycja Konkursu Świat Przyjazny Dziecku. W imieniu Komitetu Ochrony Praw Dziecka zapraszamy wszystkie przyjazne dzieciom Firmy do udziału w projekcie „Świat Przyjazny Dziecku”, organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.
Po raz pierwszy na stronie KOPD http://www.kopd.pl/ zostaną wymienione wszystkie produkty, które będą zgłoszone w poszczególnych kategoriach i przez kogo (FIRMA) do IV edycji Konkursu. Wszyscy Laureaci będą promowani za pośrednictwem Partnerów i Patronów Konkursu. Patronem honorowym Konkursu jest Pani Jolanta Kwaśniewska. Partnerzy Konkursu to: miesięcznik "Dziecko", portal internetowy gazeta.pl, agencja reklamowa Publicis (to grono towarzyszy od samego początku) dołączyła też telewizja kablowa VECTRA oraz Stowarzyszenie EXPATRIA . Patroni medialni: TVP PR. 1, kanał filmowy dla dzieci "Minimini", magazyn branżowy "Świat Zabawek", oraz dwutygodnik dla najmłodszych "MIŚ".

Konkurs istniejący już od 2001, ma na celu nagradzanie najlepszych na rynku polskim produktów dla dzieci. KOPD chce promować i nagradzać najlepsze pod względem wpływu na rozwój dziecka, produkty, czyli książki, zabawki, filmy, programy komputerowe, akcesoria szkolne i przedszkolne, programy telewizyjne oraz odzież dziecięcą

Opłaty manipulacyjne, które Państwo corocznie wpłacają na rzecz Konkursu, zawsze zostają w całości przeznaczone na cele statutowe KOPD, czyli bezpłatną pomoc na rzecz dzieci i ich rodzin wykorzystywanych i molestowanych seksualnie.

Z otrzymanych od Państwa środków pieniężnych, KOPD udziela również bezpłatnych porad pedagogicznych, psychologicznych i prawnych oraz prowadzi diagnozę i terapię dzieci.

Na zgłoszenia Firm, KOPD czeka do 7 listopada 2005 roku.

W grudniu 2005 roku lub styczniu 2006 roku, podczas uroczystej GALI, odbędzie się wręczenie nagród i wyróżnień zwycięskim producentom.

Polskie Stowarzyszenie Branży Zabawek i Artykułów dziecięcych promuje działania IV Edycji Konkursu "Świat Przyjazny Dziecku", wspierając w ten sposób KOPD.

Start w Konkursie oraz ocena zgłaszanego produktu może być utajniona na życzenie Uczestnika."

Strona archiwum seriwsu toys.pl

Lokalna kopia w formacie PDF

Źródło:  "Expatria.pl"      
Strona do druku - Strona do druku
Najnowsze informacje z kategorii: "Media o nas"
· Expatria w Radio PIN
· Expatria w Dzień Dobry TVN
· O Expatrii w Polskim Radio
· Expatria w TVN 24
· Expatria w Polskim RadioNie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Szukaj komentarzy | Zarejestruj nicka | Zobacz wszystkie
Komentarzy: (0)Głównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 2,28