Sylwester Ołdak

LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Media o nas
Wtorek,   7 Marca 2006

Informacja na stronach Grupy Kapitałowej VECTRA

"VECTRA objęła patronat medialny nad czwartą edycją konkursu "Świat przyjazny dziecku", którego celem jest wybór najlepszych produktów dla dzieci w wieku 0-12 lat. Akcję organizuje Komitet Ochrony Praw Dziecka. Dzięki inicjatywie VECTRY zdjęcia oraz informacje o nagrodzonych produktach ukażą się na antenie lokalnych programów."

"Do konkursu producenci i dystrybutorzy zgłaszać mogą wszystkie polskie produkty, mające zgody, atesty oraz pełne prawa autorskie, pozwalające na wprowadzenie do obrotu na terenie kraju. Wśród kategorii konkursowych znajdują się: książki, zabawki, multimedia (czyli programy i widowiska dla dzieci, kasety audio i CD, programy komputrowe) oraz akcesoria szkolne i przedszkolne. Zgłoszenia do czwartej edycji przyjmowane są do końca listopada. Patronat honorowy nad konkursem objęła Jolanta Kwaśniewska."

Informacja na stronie VECTRY

Lokalna kopia w formacie PDF

Źródło:  "Expatria.pl"      
Strona do druku - Strona do druku
Najnowsze informacje z kategorii: "Media o nas"
· Expatria w Radio PIN
· Expatria w Dzień Dobry TVN
· O Expatrii w Polskim Radio
· Expatria w TVN 24
· Expatria w Polskim RadioNie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Szukaj komentarzy | Zarejestruj nicka | Zobacz wszystkie
Komentarzy: (0)Głównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 2,37