Sylwester Ołdak

LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Pomoc dzieciom
Wtorek,   17 Stycznia 2006

Przekazaliśmy plastry

Fot. Archiwum
Domem dziecka w Gdańsku Orunii opiekujemy się już przeszło rok. Dyrektor placówki pan Piotr Wróblewski zgłosił się do nas w styczniu 2005. W ośrodku panowała wówczas epidemia grypy a środki którymi dysponował dyrektor nie wystarczały na pokrycie kosztów leczenia. Expatria zdecydowała się wówczas pomóc dzieciom.

Przez 5 miesięcy pokrywaliśmy koszty leczenia chorych. Ponadto zakupiliśmy pompę insulinową dla jednej z podopiecznych domu dziecka oraz sfinansowaliśmy 6 cyfrowych aparatów słuchowych dla trójki rodzeństwa mieszkającej w ośrodku.

Teraz przesłaliśmy do Gdańska prawie 9 000 plastrów dla dzieci. Liczymy, że nasz dar znowu odciąży budżet domu dziecka., dzięki czemu będzie można odnowić korytarze w budynku albo odmalować pokoje w których mieszkają dzieci.

Źródło:  "Expatria.pl"      
Strona do druku - Strona do druku
Najnowsze informacje z kategorii: "Pomoc dzieciom"
· Pomoc dla domu dziecka w Mariupolu
· Rehabilitacja Maksa
· Udana operacja Damianka
· Badania Daniela
· Wózek inwalidzki dla MaksimaNie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Szukaj komentarzy | Zarejestruj nicka | Zobacz wszystkie
Komentarzy: (0)Głównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 24,56