Sylwester Ołdak

LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Pomoc dzieciom
Środa,   2 Listopada 2005

Pomagamy Oli Kuczmie

Jednoroczna Ola w kwietniu tego roku uległa poważnemu poparzeniu. Dom w którym mieszkała wraz z rodzicami, spłonął. Rodzina Oli straciła praktycznie wszystko a 3.5 letni brat Oli - Kamil również został ranny.

Dziewczynka tuż po pożarze trafiła do szpitala w Krakowie. Jej stan był bardzo ciężki. Miała oparzenia czwartego stopnia głowy, twarzy i szyi. Lekarze przez ponad miesiąc walczyli o jej życie. Teraz czeka ją długa rehabilitacja, rekonstrukcja twarzy, przeszczepy i serie operacji. Expatria wspiera leczenie dziewczynki finansując koszta zakupu maści którymi dziewczynka musi być smarowana.

Postaramy się również pomóc w wyjeździe dziewczynki do USA gdzie zajmie się nią zespół lekarzy chirurgów, którzy zrekonstruują dziewczynce twarz.

Źródło:  "Expatria.pl"      
Strona do druku - Strona do druku
Najnowsze informacje z kategorii: "Pomoc dzieciom"
· Pomoc dla domu dziecka w Mariupolu
· Rehabilitacja Maksa
· Udana operacja Damianka
· Badania Daniela
· Wózek inwalidzki dla MaksimaNie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Szukaj komentarzy | Zarejestruj nicka | Zobacz wszystkie
Komentarzy: (0)Głównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 22,61