Sylwester Ołdak

LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Czekają na leczenie
Wtorek,   13 Września 2005

DZIECI LECZONE We WRZEśniu 2005

W tym miesiącu pokryliśmy koszty zakupu cyfrowych aparatów słuchowych dla podopiecznych domu dziecka w Gdańsku Orunii.

Beata, Michał i Agnieszka Składanek od urodzenia cierpią na wadę słuchu. Dzieci potrzebowały małych aparatów cyfrowych. Te, które miały do tej pory czyli aparaty analogowe były duże, niefunkcjonalne i przeszkadzały dzieciom w normalnym życiu. Teraz będzie im znacznie lepiej.

W tym miesiącu przekazaliśmy również pewną sumę pieniędzy na rzecz Mariusza Kowalskiego - chłopca chorego na białaczkę. Pieniądze pokryją część wydatków związanych z przeszczepem szpiku.

We wrześniu do Instytutu Chorób Tropikalnych i Pasożytniczych w Poznaniu przyjechał Wołodia Łapkiewicz. Chłopiec, u którego lekarze z Expatrii wykryli groźnego pasożyta - bomblowca. Po sfinansowanej przez Expatrię operacji usunięcia pasożyta chłopiec musiał przejść kurację lekową. We wrześniu przyjechał do Poznania aby lekarze prowadzący chłopca sprawdzili czy bomblowiec został ostatecznie zlikwidowany.

Źródło:  "Expatria.pl"      
Strona do druku - Strona do drukuNie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Szukaj komentarzy | Zarejestruj nicka | Zobacz wszystkie
Komentarzy: (2) Powrót do komentarzy

Czy naprawdę uważasz że poniższy komentarz zawiera treści które klasyfikują go do usunięcia ?

    

pytanie
proszę odpowiedzieć,jak ktos wie co to jest bomblowiec i na czym ta choroba polega???Wiem tylko tyle ,że to może pochodzić od psa.Czekam na pomoc od PAŃSTWA.Głównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 2,48