Sylwester Ołdak

LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Czekają na leczenie
Wtorek,   13 Września 2005

DZIECI LECZONE We WRZEśniu 2005

W tym miesiącu pokryliśmy koszty zakupu cyfrowych aparatów słuchowych dla podopiecznych domu dziecka w Gdańsku Orunii.

Beata, Michał i Agnieszka Składanek od urodzenia cierpią na wadę słuchu. Dzieci potrzebowały małych aparatów cyfrowych. Te, które miały do tej pory czyli aparaty analogowe były duże, niefunkcjonalne i przeszkadzały dzieciom w normalnym życiu. Teraz będzie im znacznie lepiej.

W tym miesiącu przekazaliśmy również pewną sumę pieniędzy na rzecz Mariusza Kowalskiego - chłopca chorego na białaczkę. Pieniądze pokryją część wydatków związanych z przeszczepem szpiku.

We wrześniu do Instytutu Chorób Tropikalnych i Pasożytniczych w Poznaniu przyjechał Wołodia Łapkiewicz. Chłopiec, u którego lekarze z Expatrii wykryli groźnego pasożyta - bomblowca. Po sfinansowanej przez Expatrię operacji usunięcia pasożyta chłopiec musiał przejść kurację lekową. We wrześniu przyjechał do Poznania aby lekarze prowadzący chłopca sprawdzili czy bomblowiec został ostatecznie zlikwidowany.

Źródło:  "Expatria.pl"      
Strona do druku - Strona do drukuNie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Szukaj komentarzy | Zarejestruj nicka | Zobacz wszystkie
Komentarzy: (2) Powrót do komentarzy

Komentujesz wypowiedż

pytanie
proszę odpowiedzieć,jak ktos wie co to jest bomblowiec i na czym ta choroba polega???Wiem tylko tyle ,że to może pochodzić od psa.Czekam na pomoc od PAŃSTWA.

Twój komentarz

Autor
*Tytuł
*Komentarz
*Wpisz cyframi wynik dwa razy dziewięć
*wymaganeGłównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 2,39