Sylwester Ołdak

LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Pomoc dzieciom
Wtorek,   13 Września 2005

Operacja Iriny

Fot. Archiwum
Irena Tyżber - Ukrainka polskiego pochodzenia mieszkająca w Żółkwi przejdzie dziś już drugą w tym miesiącu operację, finansowaną przez Stowarzyszenie Expatria.

Irena ma 17 lat i cierpi na bardzo duże skrzywienie kręgosłupa. Wada ta wymagała interwencji chirurgicznej i wszczepienia specjalnych tytanowych implantów.

W ostatnią środę Irina przeszła pierwszą operację przygotowującą do przyjęcia implantów. Dzisiaj w godzinach popołudniowych przejdzie drugą operację polegającą na wszczepieniu tytanowych płytek w kręgosłup.

Profesor Kurilec z Międzynarodowego Instytutu Neurologicznego który przeprowadzał pierwszą operacje jest dobrej myśli i twierdzi, że druga operacja dziewczynki również się powiedzie. My również trzymamy kciuki za profesora.

Źródło:  "Expatria.pl"      
Strona do druku - Strona do druku
Najnowsze informacje z kategorii: "Pomoc dzieciom"
· Pomoc dla domu dziecka w Mariupolu
· Rehabilitacja Maksa
· Udana operacja Damianka
· Badania Daniela
· Wózek inwalidzki dla MaksimaNie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy
Szukaj komentarzy | Zarejestruj nicka | Zobacz wszystkie
Komentarzy: (0)Głównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 21,4