Sylwester Ołdak

Andrzej Perczyński - Stowarzyszenie ExpatriaAndrzej Perczynski: Stowarzyszenie Expatria
Poczta Archiwum Galerie Szukaj Komentarze Czekają na leczenie Nasi filantropi
LINKI
SONDAŻ
Czy lubisz nieść pomoc dzieciom?
tak, bardzo
czasami
umiarkowanie
raczej rzadko
nie lubie
Strona główna › Pomoc dzieciom
Antoś ma obecnie 4 lata. Urodził się w 2002 roku jako wcześniak o wadze 900 gramów. Wkrótce okazało się, że chłopiec jest niewidomy i cierpi na bardzo duży niedosłuch. Oprócz tego, w okresie niemowlęctwa przeszedł wiele ciężkich chorób, m. in. posocznicę, które jeszcze pogorszyły stan jego zdrowia...»
Od 14 lat Stowarzyszenie Równych Szans prowadzi Dom Dziennego Pobytu dla Dzieci Niepełnosprawnych w Żyrardowie przy ul. Armii Krajowej 3. Aktualnie uczęszcza do niego 20 dzieci niepełnosprawnych w wieku od 6 lat -21 lat z różnego rodzaju niepełnosprawnościami...»
Fot. Archiwum Czteroletni Dawid Zaręba urodził się głuchy. Jego mama w pierwszym trymestrze ciąży zachorowała na różyczkę. W wyniku choroby, wirus uszkodził słuch chłopca. Pierwszy implant rodzice zakupili 2 lata temu. Jednak aby wyraźnie mówić Dawid potrzebuje wszczepienia kolejnego implantu...»
Fot. Archiwum Domem dziecka w Gdańsku Orunii opiekujemy się już przeszło rok. Dyrektor placówki pan Piotr Wróblewski zgłosił się do nas w styczniu 2005. W ośrodku panowała wówczas epidemia grypy a środki którymi dysponował dyrektor nie wystarczały na pokrycie kosztów leczenia. Expatria zdecydowała się wówczas pomóc dzieciom...»
Fot. Archiwum Wszystkiego dobrego, spełnienia najskrytszych marzeń, zdrowia, radości, miłości i wielu wielu uciech w nadchodzącym Nowym 2006 roku składa Stowarzyszenie Expatria. Oby świat nadchodzącego 2006 r. był dla nas wszystkich pomyślą gwiazdą na przyszłość...»
Fot. Archiwum Wszystkim podopiecznym, sponsorom i współpracownikom życzenia spokojnych, ciepłych, pełnych radości i wiary Świąt Bożego Narodzenia życzy Stowarzyszenie Expatria...»
Plastry dla warszawskich szpitali
Wózek dla Judytki Kajak
Krzyż Kawalerski orderu Zasługi RP dla prezes Stowarzyszenia Expatria
Pomagamy Oli Kuczmie
Plastry od firmy PROSPER S.A.
Pomogliśmy zakładowi dla niewidomych w Laskach.
Licytacja prac dzieci podczas Forum Medicamentum
Opieka medialna TVP3 - Rzeszów
Operacja Iriny
Expatria gościem targów farmaceutycznych
Expatria Organizacją Pożytku Publicznego
Wakacje moich marzeń w mazowieckim urzędzie wojewódzkim
Radio WAWA patronem medialnym
Expatria pomaga Przemkowi Bieszczad


[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] 

Chętnie czytane
Expatria na koncercie VOO VOO i Haydamaków
Podaruj dzieciom 1 procent podatku
Wkrótce wyjazd na Ukrainę
Eugeniusz w Centrum Zdrowia Dziecka
Orteza dla Zacharka
GalerieGłównym celem statutowym Expatrii jest pomoc dzieciom ze wschodu. Na naszą pomoc mogą liczyć osoby indywidualne jak i dzieci z domów dziecka. Dlatego jeśli drogi jest Ci los polskich, chorych dzieci z kresów, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku na stowarzyszenie pomocy dzieciom - Expatria. Dzięki waszym darowiznom możliwe są: rehabilitacja dzieci, zakup sprzętu medycznego, pomoc chorym dzieciom i leczenie dzieci z krajów byłego ZSSR. Nie bądź obojętny!

Prawa autorskie © Stowarzyszenie Expatria. Wszystkie prawa zastrzeżone. Andrzej Perczyński.
O nas | Kontakt
generowanie strony: 2,26